Služby

U nás nájdeš

Kurzy pre sk. B

Našimi dlhoročnými skúsenosťami sa špecializujeme na VO sk. B. Aj preto vám ponúkame tie najlepšie služby v okruhu vodičských oprávnení pre sk. B.

Kondičné jazdy

Nesedeli ste nejaký ten deň za volantom? Potrebujete po absolvovaní autoškoly docibriť techniku? Ponúkame vám kondičné jazdy, ktoré sú vhodné pre nesmelých vodičov v akomkoľvek veku.

Preskúšanie odbornej spôsobilosti

Vaše preskúšanie prebehne u nás promptne a bez akýchkoľvek komplikácii. Dostaňte svoj vodičák naspäť čo najskôr.

Doškoľovací kurz

Ako jedna z mála autoškôl vám ponúkame aj doškoľovací kurz.

Doplnkový výcvik

Naším zákazníkom ponúkame výhodné balíčky doplnkových jázd. Doplňte si sebavedomie na vaše skúšky!

BASIC speed / BASIC speed All Inclusive

U nás nečakáte! Spravte si kurz už do 30 dní. Pre náročných ponúkame bezstarostné kurzy All Inclusive. :-)

Kurz parkovania

Tento kurz je určený pre klientov, ktorí nie sú až tak odvážni zaparkovať kdekoľvek v tomto preplnenom meste. Nedovoľte aby Vám strach z parkovania obmedzil možnosti šoférovania. Neučte sa na svojom, my Vás naučíme na našom! Využite kurz parkovania v našej autoškole :-)

Kurzy už od 16-tich

V našej autoškole môžete začať už ako 16- násť ročný a ako 17-násť ročný budete držiteľom vodičského oprávnenia. Začnite si robiť kurz už v 16-tich – BUĎTE NEZÁVISLÝ !

Darčekové poukážky

Chcete sa niekomu odvďačiť alebo niekoho potešiť? Darujte Vášmu blízkemu od nás DARČEKOVÚ POUKÁŽKU na VO sk. B, kondičné jazdy a množstvo iných :-)

Kurz prvej pomoci

Tento kurz je určený a samozrejme, že nevyhnutný pre našich klientov, kt. sa zaujímajú o VO sk. B. My ti jeho bezpodmienečné absolvovanie ponúkame z pohodlia tvojej autoškoly priamo u nás v učebni.

Súťaže

Autoškola BASIC Vám ponúka po celý rok množstvo súťaží, v kt. vás zaručene s radosťou a samozrejme štedro obdaríme.

Doživotné poradenstvo

Po dosiahnutí vami stanoveného cieľa v našej autoškole sa o Vás aj naďalej postaráme a garantujeme vám doživotné poradenstvo a servis. Zabezpečíme vám kompletné a aktuálne informácie. (VO sk. B, preskúšanie odbornej spôsobilosti, doškoľovací kurz, lekárske a psychologické prehliadky, odobratie vodičského oprávnenia, obmedzenia vodičského oprávnenia, odborné poradenstvá, …)

Učebné pomôcky

V našej autoškole je možné zakúpiť ako aj zapožičať všetky potrebné pomôcky na absolvovanie našich kurzov: knihy, testy, konštrukcie a množstvo iných!

Benefit ku každému kurzu

Priateľský prístup a Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste. Preto každému nášmu klientovi ku kurzu pribalíme vždy niečo navyše.
Responzívny web na mieru od
dizajnersnov.sk